29 522 660 67 705 790

Stikla pakešu nomaiņa

Stikla pakešu nomaiņa plastikāta logos – pakalpojums, kam ir nepieciešama profesionāla pieeja. Stikla pakete, kā viengabalains hermētisks izstrādājums ,ir jebkura mūsdienīga loga elements. No tā kvalitātes un veseluma ir atkarīgs mājīgums mājā, aizsardzība no mitruma, vēja, trokšņiem un tas nodrošina nemainīgu temperatūru mājās vai ofisā, neskatoties, kāds laiks ir ārā.

Parasti ražotāji saviem izstrādājumiem dod garantiju, taču nevar izslēgt sekojošas iespējamās problēmas, kuras rodas ekspluatācijas laikā:

 • putekļu un netīrumu krāšanās iekšpusē (tas attiecināms uz ražošanas brāķi);
 • skrāpējumi un plaisas;
 • kondensāta krāšanās starp stikliem (kā rezultātā stikls noraso un var pārklāties ar sarmu);
 • bojāta hermetizācija.

Taču pati galvenākā problēma, kad ir nepieciešama speciālistu iejaukšanās ir un paliek plaisa. Diemžēl, logā var rasties plaisa ne tikai sitiena vai citas fiziska iedarbības dēļ. Ņemot vērā to, ka stikls ir diezgan trausls materiāls, tad lielas temperatūras svārstību rezultātā stiklā var rasties termiska spriedze, kas, savukārt, kļūst par iemeslu stikla plaisāšanai. Ja stikla paketē ir radusies plaisa stikla paketes nomaiņa – tas ir vienīgais veids kā atjaunot iepriekšējo loga hermētiskumu.

Stikla nomaiņas etapi stikla paketē.

Griezieties pie mums un mēs atrisināsim jebkuras sarežģītības problēmu. Stikla nomaiņa plastikāta, alumīnija vai koka stikla paketē jāveic visīsākajā laika posmā tāpēc, ka atstāt telpu ar izsistu logu ir problemātiski, īpaši ziemā. Otrs iemesls tam, ka darbībām ir jābūt operatīvām, tā ir drošība. Ja ir sasists stikls apakšējos stāvos, ofisā vai veikalā, to ir nepieciešams nomainīt visīsākajā laikā.

Stikla nomaiņas stikla paketē etapi ir sekojoši:
 • Jūs nekavējoties griežaties pie mums, kad esat ievērojuši, ka stikls ir sasists;
 • atbrauc darbinieks, veic mērījumus un nodot ziņas cehā;
 • rūpnīcā mēs izgatavojam nepieciešamā izmēra stikla paketi;
 • gatavo izstrādājumu nogādājam pēc adreses un veicam vecās stikla paketes nomaiņu pret jaunu.

Kad ir nepieciešamas nomainīt stikla paketi?

Griezieties pie mums, ja esat saskārušies ar sekojošiem gadījumiem:

 • mājā, ofisā, dzīvoklī vai citā telpā ir sasists stikls vienam vai vairākiem logiem;
 • Jūs ieraudzījāt stikla paketē plaisu;
 • telpā ir radies stiprs caurvējš un pie aizvērta loga ir dzirdams troksnis no ārpuses (plastikāta logs ir zaudējis hermētiskumu);
 • Jums ir uzstādītas dārgas stikla paketes, un ir nepieciešama tikai viena stikla maiņa ( dažreiz ir lietderīgi nemainīt visu konstrukciju, bet atstāt veco).

Stikla pakešu nomaiņa Rīgā.

Bieži par iemeslu nomaiņai ir klienta vēlme uzlabot sava loga kvalitāti, un kā rezultātā, paaugstināt sava mitekļa komfortu. Progress nestāv uz vietas un katru gadu tiek ražoti arvien jauni modeļi ar labākām tehniskām un ekspluatācijas īpašībām. Piemēram, pavisam nesen, vienkameras stikla pakete tika uzskatīta par labu aizsardzībai no aukstuma un trokšņa. Šodien, tāds stiklojums tiek izmantots neapdzīvotās telpās. Citiem vārdiem sakot, tāds pakalpojums kā stikla pakešu nomaiņa var tikt izmantota, lai uzlabotu konstrukcijas siltuma un skaņas izolāciju.

Mūsu meistaru augstā kvalifikācija un pieredze ļauj veikt jebkuras sarežģītības stikla pakešu nomaiņu, neatkarīgi no ražotāja, izmēra un logu izvietojuma. Bez stikla vai stikla pakešu nomaiņas speciālisti novērsīs un nopulēs sīkus ārējos defektus profilos (skrāpējumi, mikro lūzumi, nobrāzumi). Ja būs nepieciešams, tiks veikta šuvju hermetizācija furnitūras vai vērtņu tīrīšana, izjaukšana un ieeļļošana.

Stikla paketes nomaiņas pakalpojuma cena ir atkarīga no rāmja materiāla, kura tā tika uzstādīta (PVC, koks, alumīnijs), gaisa kameru skaita, platības, biezuma, stikla veida (parasts, tonēts, siltumu saglabājošs) vai citu īpatnību dēļ.

Stikla pakešu vai atsevišķu stiklu nomaiņa, ko veic mūsu kompānija, garantē klientiem augstu darba kvalitāti tādēļ, ka tiek ievērots viss tehnoloģiskais process, precīzi tiek veikti mērījumi un tiek izmantoti labāko ražotāju materiāli.

Ir gadījumi, kad ir nepieciešams pasūtīt retu stiklu un gaidīt tā piegādi līdz 5 dienām. Bet bieži mēs atrisinām jebkuru problēmu 1-2 dienu laikā. Ārkārtas gadījumos remontējam logus vienas dienas laikā.

Vēlaties uzzināt remonta izmaksas? Aizpildiet visus laukus un saņemiet bezmaksas konsultāciju tūlīt pat!