29 522 660 67 705 790

Pretuzlaušanas furnitūra.

Pretuzlaušanas furnitūru izmanto, lai aizsargātu PVC logus un durvis no uzlaušanas. Tas ir īpaši aktuāli tajā gadījumā, ja dzīvoklis vai ofiss atrodas augšējā vai apakšējā stāvā. Tādēļ loga vai durvju profilā tiek uzstādīta īpaši izturīga furnitūra ar aizsardzību pret uzlaušanu ar visa veida instrumentiem.

Pretuzlaušanas furnitūra – pārbaudīta Jūsu loga aizsardzība.

Kad ļaundaris mēģina iekļūt telpā caur logu, viņam ir divi varianti. Logu var sasist vai izlauzt rāmi. Tā kā sasitot stiklu ir daudz trokšņa, biežāk tiek izmantots otrs variants. Aizsargfurnitūra traucē logu uzlaušanu:

  • mehānismiem ir no speciāla tērauda izgatavotas sēnveida rēdzes;
  • slēdzenes punkts profila apakšā izmainīts;
  • speciālas plāksnes, kas traucē izurbt rokturi.

Kā mēs PVC logiem uzstādām pretuzlaušanas furnitūru.

Pirmais solis ir Jūsu zvans uz mūsu ofisu.

Tālāk mēs sniegsim detalizētu konsultāciju un apspriedīsim visas nianses. Mūsu menedžeri palīdzēs Jums izvēlēties. Šai furnitūrai ir trīs veidi. Atšķirība ir aizsardzības pakāpē. t.i. no parasta sitiena vai uzlaušanas ar lauzni.

Tikai pretuzlaušanas furnitūra ir spējīga aizsargāt Jūsu māju vai ofisu no laupīšanas. No parasta sitien pa stiklu var aizsargāt armēta plēve, kas tiek uzlīmēta stiklam no iekšpuses. Bet biežāk zagļi necenšas sasist stiklu tāpēc, ka tas var piesaistīt uzmanību. Bet droši metāla mehānismi aizsargās logu vai plastikāta durvis no jebkura mēģinājuma atvērt profilu vai izlauzt rokturi.

Vēlaties uzzināt remonta izmaksas? Aizpildiet visus laukus un saņemiet bezmaksas konsultāciju tūlīt pat!