29 522 660 67 705 790

Plastikāta logu regulēšana.

Plastikāta logu regulēšana – tas ir pakalpojums, kas var būt nepieciešams jebkurā brīdī. Lieta ir tāda, ka dažreiz bez iemesla var rasties problēmas ar logu un durvju vērtni. Tas izpaužas šādā veidā:

  • Jūs dzirdat čīkstoņu vai berzi, kad atverat vai aizverat vērtni;
  • Jūs aizverat logu, bet jūtat caurvēju vai dzirdat ielas troksni pārāk skaļi;
  • Jūs nevarat aizvērt logu tāpēc, ka nevarat pagriezt rokturi vai arī slēdzenes mehānisms ķeras;
  • Jūs ievērojat, ka loga vērtnē ir nobīde, un ir redzamas furnitūras daļas, kuras pirms tam nebija redzamas.

Tās ir pašas izplatītākās pazīmes, kad ir nepieciešama PVC logu regulēšana. Nevajadzētu jaukt plastikāta logu regulēšanu ar remontu. Ja Jūs esat saskārušies ar augstāk minētajām pazīmēm, tas ne vienmēr nozīmē to, ka logs tika uzstādīts nepareizi, un cēlonis ir nekvalificētie speciālisti.

Cēloņi plastikāta loga regulēšanas nepieciešamībai.

Galvenais cēlonis plastikāta logu regulēšanas nepieciešamībai – no ierindas ir izgājusi furnitūra:

  • neveiksmīgi tika uzstādīts logs;
  • notiek ēkas kustība un tas iespaido logu profilu;
  • problēma ir saistīta ar furnitūras, gumijas blīvju nolietojumu;
  • notiek ēkas sienu deformācija ārējās vides temperatūras svārstību dēļ.

Sevi cienījoša logu izgatavošanas un uzstādīšanas kompānija savam darbam dod garantiju un nodrošina bezmaksas apkalpošanu un plastikāta logu regulēšanu noteiktu laika periodu.

Griezieties pie mums, ja logam ir radušās jebkura veida problēmas. Parasti visa darba izpildei, kas saistīts ar furnitūras regulēšanu, pietiek ar vienu speciālista apmeklējumu. Zvaniet mums, ja ir nepieciešama plastikāta logu regulēšana Rīgā, un mēs operatīvi tiksim galā ar jebkuru uzdevumu.

Kā speciālisti regulē logu furnitūru.

Lai pareizi noregulētu furnitūru ar šis darbs ir jāveic pieredzējušam meistaram. Viņa rīcībā ir profesionālo instrumentu komplekts. Pirmais ko izdarīs speciālists, būs konkrētās problēmas novērtējums.

Dažreiz, lai to atrisinātu būs nepieciešama parasta plastikāta loga roktura vai vērtnes pieregulēšana, bet dažreiz būs nepieciešama detaļu nomaiņa. Furnitūra var iziet no ierindas tajā gadījumā, ja ekspluatācijas laikā detaļas laicīgi netika ieeļļotas – plastikāta loga furnitūras regulēšana.

Loga regulēšanas izmaksas ir atkarīgas no konstrukcijas veida, darbam patērētā laika, uzdevuma apjoma. Ja Jums ir palikuši jautājumi - zvaniet. Jūs arī varat izmantot pasūtījuma formu mājas lapā. Menedžeris operatīvi ar Jums sazināsies, atbildēs uz jautājumiem un noformēs pasūtījumu.

Vēlaties uzzināt remonta izmaksas? Aizpildiet visus laukus un saņemiet bezmaksas konsultāciju tūlīt pat!