29 522 660 67 705 790

Plastikāta logu remonts

Šodien diezgan sarežģīti iedomāties mūsdienīgu dzīvokli vai ofisu bez plastikāta logiem.

PVC logi mājā ir lielisks risinājums, tā kā tie ir praktiski, ērti un ilgmūžīgi. Diemžēl, ar laiku daļai logu zūd to sākotnējās īpašības un tiešās lietošanas funkcijas netiek pienācīgā veidā pildītas (slikti saglabā siltumu, rodas spraugas, bet ziemā logu ailēs parādās apledojums un pelējums).

Izeja no dotās situācijas var būt tikai viena – profesionāls remonts.

"Mix" operatīvi veiks plastikāta logu kvalitatīvu remontu, kā arī to logu remontu, kuriem ir koka vai metāla rāmis. Griezieties pie mums, ja ir nepieciešams uzstādīt, nomainīt vai salabot logu ,vai balkona bloku.

Kad PVC logiem ir nepieciešams remonts

Pat kvalitatīvas stikla paketes un furnitūra var iziet no ierindas. Neuztraucieties, ja esat ievērojuši izmaiņās profila ārējā izskatā vai ir problēmas ar furnitūru. Vairākumā gadījumu speciālisti šos trūkumus novērš ļoti īsā laika posmā.

Jums būs nepieciešams plastikāta logu remonts, ja:

  • netika ievērotas prasības logu uzstādīšanas un montāžas brīdī – šajos gadījumos dzirdami trokšņi no malas, caurvējš un dzīvoklī rodas pārmērīgs mitrums;
  • logi tiek ekspluatēti nepareizi, rodas caurvējš, grūtības ar logu atvēršanu un ziemas periodā logi apledo;
  • ārējo faktoru pastāvīga iedarbība;
  • netiek veikta PVC logu profilaktiskā apkope/regulēšana.

Speciālists varēs noteikt bojājuma nozīmīgumu un paziņot Jums par nepieciešamību veikt regulēšanu vai nomainīt detaļas. Plastikāta logu remontam Rīgā būs nepieciešams pieregulēt furnitūru vai nomainīt blīves, vai loga slēdzenes detaļas.

Plastikāta logu remonta priekšrocības pie "Mix"

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu. Jūs būsiet apmierināts ar veikto darbu rezultātu tāpēc, ka mūsu kompānijai ir sekojošas priekšrocības:

  • mēs uzstādām un labojam plastikāta, alumīnija un koka logus par pieņemamām cenām;
  • vienmēr ir pieejami nepieciešamie instrumenti un materiāli. Ja to nav, vajadzīgās detaļas tiks pasūtītas un piegādātas visīsākajā laikā;
  • mēs izpildām darbu ar garantiju. Tas attiecas uz visa veida logu uzstādīšanu un remontu: PVC, koka logu ar stikla paketēm, logu ar alumīnija profiliem;
  • ja Jūs griezīsieties pie mums, jebkura problēma tiks novērsta visīsākajā laikā;
  • mūsu speciālisti izpilda jebkuras sarežģītības pasūtījumu.

Sazināties ar mums ir loti vienkārši. Piezvaniet uz ofisu vai aizpildiet pasūtījuma formu mūsu mājas lapā. Menedžeris sniegs detalizētu konsultāciju un noformēs pasūtījumu. Visi darbi tiks izpildīti kvalitatīvi un īsā laikā.

Vēlaties uzzināt remonta izmaksas? Aizpildiet visus laukus un saņemiet bezmaksas konsultāciju tūlīt pat!