29 522 660 67 705 790

Caurums stikla paketē

Dažreiz mājās vai ofisā tiek izmantotas ierīces, kurām ir nepieciešams izvads uz āru. Ventilācijai, apsildāmajām ierīcēm, kondicionieriem sienā vai stikla paketē ir jāizveido caurums. Šajā gadījumā nebūtu lietderīgi izjaukt sienas vai starpsienas veselumu, bet vajadzētu nepieciešamā diametra caurumu izveidot logā.

Stikla pakete ar caurumu kondicionierim

Kondicionierim, kas atrodas uz grīdas ir nepieciešams izvads uz āru. Dzesēšanas sistēmas caurules var izvadīt ārā. Pati ierīce tiek uzstādīta ērtā vietā uz paliktņa vai grīdas. Virtuvē vai telpā, kas paredzēta smēķēšanai, šis risinājums būs funkcionāls.

Stikla paketes, ar caurumu, īpatnības.

  1. Stikla pakete izpilda siltuma saglabāšanas funkcijas.

    Caurums netiek izgriezts jau izgatavotā logā un vakums nepazūd. Stikla pakete tiek izgatavota jau rūpnīcā ar vajadzīgā diametra caurumu. Tajā pat laikā tiek saglabāts hermētiskums starp stikliem.

  2. Stikla pakete ar caurumu nezaudē savu izturību.

    Jums nav jāuztraucas, ka logs būs trausls, un to ekspluatējot jāievēro īpaša piesardzība.

  3. Cauruma malas nav asas.

    Risks sagriezt roku ir izslēgts. Griezuma malu apstrādei tiek izmantotas speciālas ierīces un blīves.

Speciālisti iesaka padomāt par nepieciešamību uzstādīt plastikāta logus ar caurumu ventilācijai un kondicionierim, pirms logu profilu uzstādīšanas. Tas saistīts ar to, ka iepriekš jāņem vērā tāda loga izgatavošanas īpatnības. Tehniski nav iespējams izgriezt caurumu gatavā PVC logā, lai nerastos vakuma zudums.

Lai pieņemtu pareizu lēmumu pirms Jūs pasūtāt jauna loga izgatavošanu, konsultējieties ar dizaineri.

Speciālisti brīdina dažādu ierīču īpašniekus, kas paredzētas speciāla stikla paketes uzstādīšanai, par iespējamiem riskiem. Pašam nevajadzētu nodarboties ar cauruma izgriešanu. Pirmkārt, tas pilnībā bojās hermetizāciju. Otrkārt, bez speciālu instrumentu izmantošanas var pilnībā sabojāt stiklu.

Zvaniet mums un saņemsiet pilnīgu konsultāciju par to, kā izgriezt caurumu mūsdienīgā stikla paketē.

Vēlaties uzzināt remonta izmaksas? Aizpildiet visus laukus un saņemiet bezmaksas konsultāciju tūlīt pat!