29 522 660 67 705 790

Stikla pakešu nomaiņa augstumā

Kad ir nepieciešams nomainīt stikla paketi, to, parasti, ir iespējams izdarīt atrodoties telpā. Bet ne vienmēr. Dažos gadījumos ir tikai viens variants. Tas nozīmē, ka logs tiek remontēts no ārpuses. Tas ir nepieciešams fasādes stiklošanas darbos. Ja sasistais logs atrodas augstāk par pirmo stāvu, būs jānomaina stikla pakete augstumā. Griezieties pie mums, ja nepieciešams jebkuras sarežģītības risinājums.

Kā "Mix" speciālisti nomaina stikla paketi augstumā

Stikla pakešu nomaiņai fasādes ārpusē, augstumā nepieciešami tie paši instrumenti kā iekšpusē. Vēl papildus remontbrigāde tiek nodrošināta ar speciālām ierīcēm:

  • Pneimatiskais celtnis. Tas var būt nepieciešams, kad ir jānomaina lielas platības stikla pakete, vai arī elements, kuru ir jānomaina sver vairāk kā 100 kg
  • Paceļamās platformas
  • Līdz 60 m augstumam paceļamie auto torņi

Griezieties pie mums, ja Jūsu mājā, ofisā vai veikalā ir sasists logs ar koka, plastikāta vai metāla profiliem.

Parasti stikla paketes augstumā nomaiņa tiek veikta vienas dienas laikā. Tikai tajā gadījumā, ja tiek sasists dārgs vai rets stikls, būtu nepieciešams papildus laiks.

Piezvaniet mums un saņemsiet detalizētu konsultāciju par stikla pakešu nomainu, kā arī visu veidu logu remontu.

Jums ir radušies jautājumi? Mūsu speciālisti obligāti Jums atbildēs!

"Mix" galvenais darbības virziens ir plastikāta, koka logu izgatavošana, uzstādīšana un remonts, kā arī alumīnija stikla pakešu, durvju uzstādīšana un remonts. Mūsu speciālistiem ir liela darba pieredze, kas ļauj veikt dažādas sarežģītības logu un durvju izgatavošanu un remontu.

Vēlaties uzzināt remonta izmaksas? Aizpildiet visus laukus un saņemiet bezmaksas konsultāciju tūlīt pat!