29 522 660 67 705 790

Stikla pakete ar caurumu ventilatoram

Bieži ir gadījumi, kad ventilatora uzstādīšanai ir nepieciešams izgriezt sienā caurumu. Taču to ne vienmēr ir iespējams izdarīt. Kā alternatīva ir stikla paketes ar caurumu ventilatoram. Mūsu kompānija piedāvā izgatavot pēc pasūtījuma stiklu ar nepieciešamā diametra caurumu.

Stikla pakešu ar caurumu ventilatoram izgatavošana.

Stikla paketes ar caurumu tiek izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma un speciāla rasējuma. Nevar izgriezt caurumu gatavā stikla paketē tāpēc, ka šajā gadījumā pilnīgi zudīs hermētiskums. Mēs stikla paketes komplektējam rūpnīcā. Gatavs stikls ir loti izturīgs un tam piemīt visas parasts stikla īpašības.

Gatava stikla pakete tiek izmantota, lai mājās ofisā vai veikalā uzstādītu ventilācijas ierīci. Tas ir ekonomisks, efektīgs un estētisks risinājums.

Kā pasūtīt stikla paketi ar caurumu ventilatoram.

Zvaniet pa telefonu vai izmantojiet pasūtīšanas iespējas mājas lapā. Mēs atbildēsim uz visiem jautājumiem un noformēsim pasūtījumu. Pēc tam mūsu meistars atbrauks un veiks visus nepieciešamos mērījumus.

Kvalitatīva stikla pakete bus izgatavota loti ātri. Ražošanā tiek ievērotas visas izstrādājuma hermētiskuma un drošības prasības. Vēršam Jūsu uzmanību tam, ka pasūtījumu, par šādu stikla pakešu izgatavošanu, jāveic pirms PVC logu uzstādīšanas. Šis risinājums būs maksimāli ekonomisks un racionāls.

Vēlaties uzzināt remonta izmaksas? Aizpildiet visus laukus un saņemiet bezmaksas konsultāciju tūlīt pat!